Кернес про стосунки еліт України та Росії: агресії немає

Між українською та російською елітами немає агресії
Depo.
9 жовтня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це вчора, 8 жовтня, під час інтерв’ю на телеканалі "112 Україна" сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, відповідаючи на питання про відмінність української та російської еліти.

"Я не бачу жодної агресії з боку російської еліти, тих, кого я знаю, у бік України. Також не бачу жодної агресії в бік Росії. Я думаю, головна відмінність – те, що сьогодні ми роз’єднані і те, що сьогодні відбувається у світі, з тими сьогодні висновками та доказами тієї агресії Росії, яку прив’язують сьогодні для якби досягання мети перемоги. Я думаю, все, що відбувається, сьогодні, антитерористична операція тощо, нас просто роз’єднують", - сказав Кернес.

Мер, відповідаючи на питання, як він визначив для себе події на Донбасі, сказав: "Я чую, що це антитерористична операція. І всі знають, що це антитерористична операція. Хтось називає це війною".

При цьому Кернес висловив переконання, що ціною дипломатичних зусиль бойові дії на Донбасі скоро припиняться.

"Я вважаю, що відстоювати свою рідну територію, там, де ти народився, це дуже правильно. Тому ми відстоюємо Україну. І я завжди виступав за державність України, за цілісність України. Тут вся дипломатична робота, що ведеться сьогодні, з тими вже результатами, які є в України та світової спільноти, я думаю, скоро ми отримаємо бажані результати і всі ці дії, військові, антитерористичні, припиняться", - сказав мер.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків