ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес про повістки: це хтось свідомо придумав

Харківський міський голова Геннадій Кернес вважає, що вручення повісток до військкомату військовозобов'язаним депутатам міськради, "кимось придумано"
Depo.
24 червня 2015 19:08
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, таку думку Кернес висловив під час брифінгу після сесії міськради.

"Я вважаю, що в будь-якому приміщенні можна вручити повістку, але, я вважаю, що є стосунки між людьми, в тому числі між керівниками та підлеглими. Тут не було підлеглих військкома, тут були військовозобов'язані. Звичайно, в них є місце проживання, й ніхто не приховується. Це було свідомо кимось придумано, щоб прийти на сесію міської ради й під відеокамери вручити повістки групі депутатів. Я розцінюю це, як такий піар-хід, не більше й не менше", - сказав Кернес.

Водночас він наголосив, що підтримує бійців, які воюють за територіальну цілісність України, та висловив переконання, що депутати міськради повинні з'явитися до військкомату.

Як повідомляв Харків.depo.ua, сьогодні під час сесії Харківської міської ради представник обласного військового комісаріату намагався вручити повістки до військкомату 11 депутатам міськради. Особисто розписалися за отримання повісток троє депутатів.

Довідка. В Україні згідно наказу президента 19 червня стартувала шоста хвиля мобілізації, яка продовжуватиметься 60 діб.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua