Кернес пояснив, чому не виконує рішення суду щодо тарифів на проїзд

Харківська міськрада чекає роз'яснення суду, який затвердив ухвалу щодо тарифів на проїзд у транспорті

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі мерії з посиланням на міського голову Геннадія Кернеса.

"Зараз ми чекаємо роз'яснення суду, який затвердив ухвалу щодо тарифів на проїзд у транспорті. Коли у нас буде це роз'яснення, то подивимося, що там сказано", - зазначив Кернес.

"Я б попросив бажаючих дестабілізувати обстановку в Харкові не робити цього. Незважаючи ні на що, транспорт у місті працював і працюватиме. І працювати він буде за тим тарифом, який є на сьогоднішній день, який підтверджений рішеннями як виконкому, так і сесії міськради", - додав Кернес.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване 20 лютого.

Довідка Depo.ХарківПроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.

Апеляційний суд Харківської області залишив у силі ухвалу суду першої інстанції щодо рівня тарифів на проїзд у метрополітені. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook