ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес обіцяє не пручатись декомунізації

Міський голова Харкова Геннадій Кернес запевняє, що не збирається чинити перешкоди процесу декомунізації в місті
Depo.
12 травня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua
Кернес обіцяє не пручатись декомунізації
Кернес обіцяє не пручатись декомунізації

Про це він повідомив "Радіо Свобода", передає кореспондент Харків.depo.ua.

"Якщо закон про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів та заборону їх пропаганди і символіки буде підписаний, вступить у законну силу, то ми створимо робочу групу, яка працюватиме на виконання закону. Це буде зроблено цивілізовано: демонтовано, розібрано, утилізовано. Але таким способом, як вночі прив'язувати троси до машин і смикати, валити це все - це не правильно. Я не збираюсь чинити перешкоди декомунізації", - заявив Кернес.

За словами очільника Харкова, він не розуміє заяви юристів, причетних до написання закону про декомунізацію про те, що на перейменування площ, вулиць, парків і скверів з назвами радянських тоталітарних діячів, майже не знадобиться додаткових коштів із міських бюджетів. За словами Кернеса, коли мерія на прохання мешканців Харкова хотіла перейменувати проспект Касіора, то була змушена відмовитися від цієї ідеї через мільйонні витрати на юридичні процеси, пов'язані з переоформленням документів юридичних осіб, документів реєстрації жителів.

"Нам потрібно все прорахувати, організувати для людей, довідка до довідки, щоб не було додаткової корупції", - заявив Геннадій Кернес.