ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес обіцяє харків'янам керувати містом навіть з тюрми

Міський голова Харкова Геннадій Кернес пообіцяв знайти собі заміну, якщо з ним щось станеться
Depo.
2 квітня 2015 17:41
ФОТО: depo.ua
Кернес обіцяє харків
Кернес обіцяє харків'янам керувати містом навіть з тюрми

Про це він сказав під час зустрічі з ветеранами Київського району міста Харкова, "Укрінформ".

"Якщо раптом зі мною щось станеться, зважаючи, що влада працює всіма методами, у тому числі й кримінальними справами, щоб не допустити мене до виборів, я знайду спосіб, як спілкуватися з харків'янами, щоб донести, хто з команди зможе мене замінити. Попри все, що вони роблять, я боротимуся за своє чесне ім'я", - сказав Кернес.

Підтверджуючи своє бажання брати участь у наступних місцевих виборах, Кернес сказав, що його команда піде на наступні місцеві вибори, щоб "вибрати ту владу, яка продовжуватиме наші традиції".

Мер Харкова запевнив, що не винен, а справа про замах на його життя не розслідується.

"Те, в чому мене звинувачують слідчі Генпрокуратури, я не здійснював. Водночас, справу про замах на моє життя не розслідують. Ніхто не хоче надати розголосу тому, хто і як в мене стріляв", - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні у Вищому спеціалізованому суді України слухалася справа мера Харкова Геннадія Кернеса, якого підозрюють у викраденні, погрозах вбивства, тортурах учасників Харківського Євромайдану. Судді визначилися, що подальший розгляд справи відбуватиметься у Київському райсуді Полтави.