ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес не захотів оформлювати інвалідність

Міський голова Харкова Геннадій Кернес, який отримав травми в результаті замаху, заявляє, що юридично не оформлював статус інваліда першої групи
Depo.
12 травня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Кернес не захотів оформлювати інвалідність
Кернес не захотів оформлювати інвалідність

Про це він сказав, коментуючи заяви голови МВС Арсена Авакова і народного депутата України Антона Геращенка щодо судового процесу в справі Кернеса, якого підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством, передає "Радіо Свобода".

"Я не оформлював групу, я закрив лікарняний. Навіть зараз, коли я їду до лікарів, то це оформлюю як відпустку за свій рахунок, тому бюджетних коштів я ніяких не витрачаю. Ніяку інвалідність я не оформлював, я хочу ходити і я буду ходити", - наголосив Кернес.

Також міський голова розповів, що найближчим часом йому доведеться пройти поглиблену діагностику всіх органів, які відповідають за опорно-руховий апарат. Таке тестування може тривати впродовж місяця. Очільник Харкова каже, що коли визначиться з часом для проведення поглибленого медичного обстеження, подаватиме відповідне клопотання до Київського районного суду Полтави.

Що ж до питання відновлення опорно-рухового апарату він заявив, що лікарі "постійно налаштовують на краще".

Нагадаємо, 26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня колегія суддів кримінальної палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ ухвалила рішення передати цю справуз Дзержинського районного суду Харкова до Київського районного суду Полтави.

Клопотання про перенесення слухання в іншу область подали Генеральна прокуратура і потерпілі у справі Кернеса.

Кернес не зявився у суді, тому що проходить лікування в Італії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав прокуратуру звернутися до суду для зміни запобіжного заходу меру Харкова Геннадію Кернесу.

Київський районний суд Полтави переніс засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса на 18 травня.