Із Харкова збільшать кількість авіарейсів до Євросоюзу

Авіакомпанія LOT буде літати з Харкова до Варшави шість разів на тиждень замість п'яти
Depo.
2 вересня 2016 09:46
ФОТО: depo.ua
Із Харкова збільшать кількість авіарейсів до Євросоюзу
Із Харкова збільшать кількість авіарейсів до Євросоюзу

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Міжнародного аеропорту "Харків", збільше кількості рейсів відбудеться з 30 жовтня 2016 року.

"C 30 жовтня 2016 року провідний авіаперевізник Польщі - авіакомпанія LOT - збільшує частоту регулярних рейсів з Харкова до Варшави. Таким чином, польоти по маршруту виконуватимуться щодня, за винятком п'ятниці", - йдеться в повідомленні.

Час відправлення з Міжнародного аеропорту "Харків" по понеділках та середах - о 18:00, по вівторках, четвергах, суботах і неділях - о 14:35. Прибуття в Міжнародний аеропорт ім. Фредеріка Шопена - о 19:05 і 15:45 відповідно (за місцевим часом). Ціна квитка в обидва боки складе від 192 долари.

Довідка Depo.Харків. Міжнародний аеропорт "Харків" був реконструйований в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Розмір нової злітно-посадкової смуги 2500х45 м. Реконструкція Міжнародного аеропорту "Харків" здійснена у форматі приватно-державного партнерства. Загальна сума інвестицій приватного бізнесмена в проект склала 107,2 млн. дол. (аеровокзальний комплекс і прилегла територія). Сума фінансування, виділеного з Державного бюджету на реконструкцію аеродромного комплексу, - 191,3 млн дол.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків