ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із Харкова на Донбас відправили групу військовослужбовців ВСП, - Міноборони

У Харкові урочисто проводили групу військових правоохоронців до району проведення АТО

Depo.
11 серпня 2017 15:27
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, сьогодні, 11 серпня, групу воїнів Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку урочисто проводили до району проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей для виконання завдань.

За відомостями Міноборони, військових правоохоронців направили на зміну своїх бойових товаришів, які виконували службовий обов'язок на декількох напрямках вздовж лінії розмежування.

"За понад три роки проведення АТО практично усі наші офіцери та воїни-контрактники побували в районі бойових дій на Донбасі. Більшість із нас по декілька разів направлялися туди. Окремі військовослужбовці за проявлену самовідданість заохочені різними нагородами. Вірю, що ця славна команда також на високому рівні проявить свій професіоналізм, докладе максимум зусиль, аби наблизити мить перемоги над окупантами", - зауважив т.в.о. начальника Харківського зонального відділу ВСП Дмитро Місюк.

За словами командування Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку, на даний час близько 40 їхніх товаришів по зброї перебувають у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

"Не дивлячись на чималу кількість наших воїнів, які направляються для посилення сил АТО, ми добре стежимо за дотриманням правопорядку у військових колективах на Харківщині. До того ж, досвід, отриманий на Донбасі у надскладних умовах, бійці успішно використовують в пункті постійної дислокації, передають молодим армійцям", - додав Місюк.

Як повідомляв Depo.Харків, метро в Харкові будуватиме російський бізнесмен.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків