Інвалідний візок не вирок: Харківська IT-компанія підтримала соціальний проект (ФОТО)

Кілька років тому в Україні стартували спортивні змагання "Сила нації", що проводяться серед учасників АТО, котрі внаслідок бойових дій отримали важкі травми і поранення

Інвалідний візок не вирок: Харківська IT…

Як передає Depo.Харків, спортсмени змагаються в різних видах спорту, але всі вони об'єднані під егідою крос-фіта.

Перейняли ідею таких спортивних ігор у своїх американських колег представники харківської благодійної організації "Благодійне товариство "Відкриваючи серце"" Дмитро Медведєв і Вадим Довгорук. "Кожен із учасників цих змагань гідний окремої розповіді. Їхні історії вражають уяву, а долі змушують задуматися над тим, що дійсно варто цінувати в цьому житті", - так організатори описують учасників ігор.

У змаганнях беруть участь понад 20 спортсменів із Києва, Житомира, Вінниці, Полтави, Сум, Харкова, Дніпра, Кропивницького, Одеси. Загальне гасло, під яким проходять ігри "Сила нації", - "Інвалідний візок не вирок". Організатори не мають наміру зупинятися на досягнутому і планують провести велику кількість змагань у новому 2019 році.

Такі заходи традиційно носять соціальний, виховний і патріотичний характер, привертають увагу суспільства до проблем людей із інвалідністю. Про комерційну складову заходу годі й казати, тому організатори постійно знаходяться в пошуку партнерів для проведення змагань.

Звернувшись по допомогу до компанії "Plarium Ukraine", представники благодійної організації знайшли повне розуміння і підтримку. За допомогою благодійного фонду "Пларіум" компанія "Plarium Ukraine" допомогла атлетам з екіпіровкою, а організаторам - з наповненням призового фонду змагань.

Довідка Depo.Харків. Благодійний фонд "Пларіум" - заснована у 2014 році організація, яка займається реалізацією благодійних програм. Пріоритетний напрямок діяльності фонду - допомога дітям. Основним донором благодійного фонду є компанія "Plarium Ukraine".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook