ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Іноземці всиновлюють харківських підлітків

З початку року в області всиновили 64 дитини
Depo.
12 липня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на начальника служби у справах дітей Тетяну Печерських. За її словами, з 64 дітей 57 всиновили громадяни України та 7 - іноземні громадяни.

"Як показує практика, іноземцями усиновлюються, в основному, діти 13-15 років та діти у віці до року, лише за умов серйозних проблем зі здоров'ям", - сказала Печерських.

Вона зазначила, що і громадяни України всиновлюють дітей з важкими захворюваннями. "В цьому році на регіональний облік була поставлена дитина у віці до року, яка мала серйозне захворювання, пов'язане з хребтом. За сприяння одного з благодійних фондів дитині зробили операцію в Києві, та її вже всиновили мешканці Харкова. Якщо раніше такі діти, як правило, усиновлювалися іноземцями, то на сьогодні громадяни України вишукують можливості вилікувати дитину", - зазначила начальник служби у справах дітей ХОДА.

Також вона повідомила ще одну тенденцію: якщо раніше українські усиновителі шукали дитину у віці до 1 року, щоб дитина не пам'ятала свого минулого, то зараз в області успішно всиновлюють дітей 5-7 років та більш старшого віку.

Більше соціальних новин про місто читайте на Харків.depo.ua.