Ініціативні групи на ТЦ "Барабашово" управляються ззовні, - Фельдман

Представники ініціативних груп не зацікавлені в розвитку торгового центру, а їх основна мета - дестабілізація ситуації на ринку

Про це заявив генеральний директор ПрАТ "Концерн АВЕК і Ко" Андрій Вінаков, повідомили Depo.Харків у прес-службі концерну.

 

"Активісти ініціативних груп кілька разів самі просили організувати зустрічі з Олександром Фельдманом. На ці переговори вони не з'являлися, - наголосив Вінаков. - Сьогодні наша оцінка такої поведінки: це - деструктивний підхід. Представників ініціативних груп не цікавить вихід із фінансової кризи і успішне входження в торговий сезон. Як і не цікавить оплата електроенергії, вивезення сміття тощо на "Барабашово", чого вони не здійснюють, через що все навантаження повністю лягає на плечі інших підприємців. Мета - зробити всім погано. Підсумок: неуспішність у бізнесі, загорнута в політичну обгортку, виявляється на прилавку всіх бізнесменів ринку".

 

У свою чергу народний депутат України і почесний президент ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" Олександр Фельдман зазначив, що був готовий зустрітися з представниками ініціативної групи. "У будь-який момент я сяду за стіл переговорів, - сказав він. - Але регулярна неявка представників ініціативних груп наводить на одну думку: за активностями групи стоїть хтось, за ким залишається остаточне рішення, чи йти на домовленості з ТЦ. І це не підприємець".

 

Нагадаємо, що за підтримки деяких представників міської влади кілька підприємців на ТЦ "Барабашово" створили ініціативні групи. Під приводом підготовки до створення комунального підприємства ці підприємці відмовилися продовжувати угоди оренди з адміністрацією ТЦ і оплачувати комунальні платежі. Також прихильники так званих "ініціативних груп" створили різні пабліки в соціальних мережах, де публікують негативну інформацію і відверті фейки щодо ситуації на ТЦ, а також використовують їх для політичної агітації. Відзначимо, що ТЦ "Барабашово" є одним із найбільших ринків у Східній Європі. Щодня тут здійснюють торгівлю понад 15 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності. Середня відвідуваність становить близько 30 тисяч покупців на день.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook