"Hyundai Corporation" може долучитися до будівництва метро у Харкові

Міжнародна компанія "Hyundai Corporation" зацікавлена у тому, щоб взяти участь в тендері з будівництва метро у Харкові, а також закупівлі рухомого складу для метрополітену

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, про зацікавленість компанії брати участь у інфраструктурних проектах у Харкові заявив глава представництва "Hyundai Corporation" в Україні Джонг Іль Рйонг під час зустрічі із першим віце-мером Ігорем Тереховим.

"Наша компанія має великий досвід роботи з такими проектами в різних країнах світу, в тому числі в тих, де використовувалися такі ж характеристики метро, ​​як у Харкові. Ми виконуємо роботу під ключ - ставимо повністю нашу систему і рухомий склад. Ми працюємо з урядом Кореї, тому хотіли б продовжувати нашу співпрацю на урядовому рівні в сфері фінансування інших міських проектів", - зазначив Джонг Іль Рйонг.

У свою чергу Терехов заявив, що місто зацікавлене у подальшій співпраці в разі, якщо "Hyundai Corporation" виграє тендер.

Він підкреслив, що, згідно з технічними умовами тендеру на закупівлю рухомого складу, це мають бути енергозберігаючі потяги нового покоління, оснащені асинхронними двигунами.

Як повідомляв Depo.Харків, у грудні 2017 року на Олексіївській лінії Харківського метрополітену за станцією "Перемога" почалося будівництво тунелів до електродепо, яке буде розташоване в районі Окружної дороги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook