Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО)

Харківський депутат екс-регіонал Володимир Розсоха хотів переправити викраденого ФСБ-шника Іллю Богданова на Росію
Depo.
18 листопада 2016 17:05
ФОТО: depo.ua
Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО)
Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні під час прес-конференції в Києві голова Служби безпеки України Василь Грицак розповів деталі спецоперації зі звільнення колишнього працівника ФСБ, який перейшов на сторону України та воював на Донбасі, Іллі Богданова.

За відомостями силовиків, одним із активних учасників злочину був колишній депутат Харківської облради Володимир Васильович Розсоха 27 квітня 1962 року народження.

Сам підозрюваний на записаному правоохоронцями відео зазнається у скоєному та говорить, що російські куратори на проведення операції виділили 5 тис. дол.

"Моє завдання було встановити особу Богданова, його місцезнаходження, увійти в довіру та, використовуючи бойову групу, спецзасоби, провести приховане викрадення Богданова, доставити його в місто Харків для подальшої передачі на територію Російської Федерації", - говорить Розсоха.

Насправді Розсоха не є дуже відомим у Харкові політичним діячем. Із відкритих джерел вдалося з'ясувати, що Розсоха у 2012 році балотувався до Верховної Ради України від Соціалістичної партії України по виборчому округу № 171.

Деяка інформація про нього зберігалася на сайті Центральної виборчої комісії, зокрема, коротка біографічна довідка.

Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Згідно інформації ЦВК, кандидат народився у селищі Коротич під Харковом, громадянин України, протягом останніх до виборів п’яти років проживав на території України, має вищу освіту, значився президент ТОВ "Наша марка", що займається виробництвом спеціальних харчових продуктів та натуральної косметики. Крім того, відомо, що у 2012 році Розсоха був членом Соціалістичної партії України, від якої й балотувався, проживав у Харкові, судимий не був.

Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

У Харківській облраді додають, що Розсоха був обраний депутатом ради 5 скликання від "Партії регіонів". Депутатство його тривало з 2006 по 2010 роки.

При цьому його колегами по облраді були кілька особистостей, котрі потрапили до так званого списку кремлівського активу Харкова, який, якщо вірити витоку інформації з пошти помічника Путіна Владислава Суркова, мав створити громадську організацію "Громадська ініціатива" – осередок проросійського руху весною 2014 року.

Зокрема, разом із Розсохою в облраді "служили Україні" ціла плеяда діячів "руской вєсни", у тому числі одіозний Ігор Массалов – один із організаторів проросійських мітингів навесні 2014 року у місті, він намагався оголосити себе так званим "народним губернатором" за прикладом донецького сепаратиста Павла Губарєва, а також Володимир Алексєєв – представник Компартії, соратник підозрюваної в сепаратизмі екс-депутатки Алли Александровської та інші.

Хто той депутат із Харкова, який викрав колишнього ФСБ-шника Богданова (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

На фото: Массалов другий зліва

Таким чином, тодішні настрої мешканців Харківщини значною мірою відображені депутатським корпусом.

Хоч силовики й заявляють про ліквідацію на Харківщині всього організованого проросійського підпілля, ситуація досі залишається вкрай хиткою. Соціологічні дослідження свідчать, що в регіоні кількість симпатиків Росії є значною. Більше того, правоохоронці продовжують виявляти схрони зброї нібито розгромлених "Харківських партизан", які організували велику кількість терактів і диверсій на Харківщині протягом 2014-15 років.

Вірогідність реставрації ладу Баті, на жаль, лишається.

Читайте також: У пошті Суркова засвітили кремлівський актив Харкова

Більше про події у Харкові та області читайте на