"Харківводоканал" отримає на рік півмільярда інвестицій

На комунальному підприємстві "Харківводоканал" схвалили інвестиційну програму на 2019 рік

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, відкриті обговорення щодо внесення змін до інвестиційної програми КП "Харківводоканал" на 2019 рік пройшли сьогодні, 26 грудня, в актовому залі підприємства.

Як повідомив директор департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП "Харківводоканал" Віталій Терещенко, інвестиційна програма підприємства на 2019 рік передбачає фінансування з трьох джерел - кошти підприємства, міський бюджет, а також кредит Світового банку реконструкції і розвитку, спільно з яким місто реалізує проект з реконструкції очисних споруд.

Загальна сума інвестиційної програми на наступний рік становить 575 млн грн, з яких 260 млн грн - кредит Світового банку.

За словами Терещенка, за ці кошти на підприємстві буде проведене технічне переоснащення очисних споруд на комплексі водопостачання "Донець" і хлорного господарства, оснащення технологічним урахуванням насосних станцій, зонування мереж водопостачання, заміна зношених ділянок мереж водопостачання та водовідведення, буде придбана спецтехніка і лабораторне обладнання та інше.

"Ми цього року підписали контракт з фірмою-переможцем тендеру, яка зараз розробляє технічний проект реконструкції очисних споруд, і наступного року ми вступимо в активну фазу будівництва. Зокрема, будуть реконструйовані очисні споруди, прокладені нові трубопроводи, а також на підприємстві буде впроваджена нова технологія денітрифікації - виробництво електроенергії з осаду стічних вод. Проект пройде державну експертизу, і ми сподіваємося в травні-червні отримати результати і приступити до робіт", - повідомив Терещенко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області в січні-вересні 2018 року в економіку області іноземними інвесторами вкладено 10,8 млн дол. та вилучено 6,6 млн дол. прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook