Харківську бронетехніку презентовали в Індонезії

З можливостями бойової машини “Оплот” та бронетранспортера БТР-4 ознайомився заступник командуючого армії Індонезії
Depo.
5 листопада 2016 13:09
ФОТО: depo.ua
Харківську бронетехніку презентовали в Індонезії
Харківську бронетехніку презентовали в Індонезії

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі концерну “Укроборонпром”, українська бронетехніка та інші розробки підприємств оборонно-промислового комплексу привернули найбільшу увагу не лише відвідувачів, а й господарів міжнародній виставці Indo Defence-2016, яка проходить в Індонезії.

Заступник командуючого армії Індонезії з логістики Гаданг Памбуді ознайомився на українською бронетехнікою під час відвідування виставки. Йому продемонстрували можливості БМ “Оплот” (виробник - харківський "Завод ім. Малишева) та бронетранспортера БТР-4 (Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім Морозова).

“Укроборонпром” на виставці Indo Defence-2016 представив 37 експонатів від 16 підприємств-учасників Концерну. Окрім пошуку нових партнерів, задачею “Укроборонпрому” на цій виставці є налагодження обміну досвідом і технологіями, а також прискорення реалізації програми імпортозаміщення.

Indo Defence-2016 охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. Виставка користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнана в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тис  відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків