Харківського "младоолігарха" часів Януковича оштрафували на 15 млн грн

Антимонопольний комітет завершив розслідування справи "Брокбізнесбанку" Сергыя Курченка

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв, передає Depo.Харків.

"Курченко – Брокбізнесбанк. Завершилось тривале розслідування, протягом якого в результаті тісної співпраці з Генеральною прокуратурою України та Службою безпеки України було визначено відносини контролю і кінцевого бенефіціара-набувача "Брокбізнесбанку". АМКУ прийняв рішення у справі про вчинення економічної концентрації - набуття Курченком С.В. та групою пов'язаних осіб "Брокбізнесбанку". На Курченко С.В. накладено штраф 15 000 000 грн", - написав Терентьєв.

Нагадаємо, що у жовтні активи Курченка заарештували в Швейцарії.

17 вересня український олігарх Сергій Курченко, який утік на Росію, отримав в управління великі промислові активи на окупованій Донеччині.

9 жовтня компанія "Газ Альянс" україно-російського олігарха Сергія Курченка стала єдиним постачальником вугілля на Росію з "ДНР" і "ЛНР".

З лютого 2014 року Курченко перебуває за кордоном, у зв'язку з чим його оголошено в розшук. Йому заочно обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook