Харківських військовозобов'язаних відправлять на військові збори у Чернігівську область

Військовозобов'язані, які проживають у Харківській області, у вересні будуть направлені на військові збори
Depo.
4 серпня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

За його словами, у вересні 92-а Окрема механізована бригада з Харківщини та 25 Окрема парашутно-десантна бригада з Дніпропетровщини проведуть військові збори. 92-а ОМБр буде проводити збори на загальновійськовому полігоні в Чернігівській області.

"Харківська область має близько 600 військовозобов'язаних поставити у 92-у ОМБР, а потім на цей полігон (у Чернігівській області – ред)", - сказав Калгушкін.

Він зазначив, що у зборах будуть брати участь військовозобов'язані особи, які проходили службу у 92-й ОМБр і в механізованих частинах Збройних Сил України. Навчальні збори триватимуть 10 діб, плюс дві доби надається для переїзду в обидва боки.

"На сьогоднішній день районні військкомати проводять оповіщення цієї категорії військовозобов'язаних по телефону, повістками за місцем роботи або за місцем навчання", - сказав обласний військовий комісар.

Він наголосив, що на період військових зборів на військовозобов'язаних розповсюджуються всі соціальні пільги, що мають військові: безкоштовний проїзд до місця проведення зборів, харчування, медичне обслуговування, збереження заробітної плати, оплата відрядження тощо.

Калгушкін попередив про адміністративну та кримінальну відповідальність за неявку військовозобов'язаних на збори.

"Мета зборів – підвищити рівень бойової готовності підрозділів, особового складу, який знаходиться в оперативному резерві №1. "Це всього лише навчальні збори. Після завершення зборів, які тривають 10 діб, всі військовозобов'язані відправляться за місцем проживання. Це тільки навчальні збори. Це ні мобілізація, ні призов на військову службу, це не контракт", - запевнив він.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків