Харківський виш випустив близько 1 тисячі офіцерів запасу

У Харкові близько 1000 осіб успішно пройшли курс підготовки офіцерів запасу і склали Військову присягу
Depo.
1 серпня 2016 09:08
ФОТО: depo.ua
Харківський виш випустив близько 1 тисячі офіцерів запасу
Харківський виш випустив близько 1 тисячі офіцерів запасу

Як повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, минулими вихідними на плацу Гвардійського факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбулася церемонія складання Військової присяги на вірність Українському народові близько студентами цивільних вишів.

Студенти успішно завершили дворічний курс підготовки офіцерів запасу за понад 20 різними військовими спеціальностями. Усім випускникам факультету було присвоєно звання "молодший лейтенант запасу" і разом із цим надано право у майбутньому обіймати первинні офіцерські посади у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях.

Привітати винуватців урочистостей прибули: ректор Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Євген Сокіл, начальник Харківського військового гарнізону полковник Юрій Калгушкін, представники місцевих органів самоврядування, ветерани Збройних Сил України та рідні студентів.

"Віднині лави захисників вітчизни поповнилися новими патріотами, які, я впевнений, у разі необхідності вбережуть народ від агресора. До занять зі студентами нашої військової кафедри на полігонах залучалися лише кращі викладачі із бойовим досвідом. Тож, хлопці та дівчата перейняли те найважливіше за увесь період навчання – незламний козацький дух воїна-гвардійця. Удачі усім і тільки мирного неба над головою", - зауважив начальник факультету, учасник АТО полковник Олександр Серпухов.

Під час заходу окремих вихованців факультету, які відзначилися старанням та наполегливістю під час практичних занять, було заохочено грамотами і цінними подарунками.

По завершенню проведення військового ритуалу священнослужитель Храму Іоанна-воїна отець Олексій благословив усіх випускників та гостей свята на добру ратну службу.

За словами командування Гвардійського факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", на даний час проводиться відбір студентів декількох цивільних вишів для навчання за фахом підготовки офіцерів запасу. Планується, що з 1 вересня на перший курс військової кафедри прийдуть понад 1000 осіб і конкурс серед бажаючих вчитися у військовослужбовців-гвардійців чималий.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків