Харківський велогонщик Винокуров став призером чемпіонату Європи

Андрій Винокуров завоював на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку срібло та бронзу

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, Винокуров став другим у гонці кейрин на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок, що відбувся у Франції з 19 по 23 жовтня.

Харківський велогонщик Андрій Винокуров став призером чемпіонату Європи - фото 1

За даними відомства, кращий за українця результат зміг показати лише чех Томаш Бабек. Винокуров також завоював бронзову медаль у спринті.

У змаганнях серед жінок харківська велогонщиця Олена Старікова посіла п’яте місце в гонці на 500 м.

Загалом на цьому чемпіонаті українці здобули три медалі. Золото в кейрині серед жінок завоювала представниця Луганської області Любов Басова.