Харківський "Барабашово": на ринку встановлюють новітні системи пожежогасіння

На торговельному центрі "Барабашово" провели показові навчання з протипожежної безпеки

Як передає Depo.Харків, керівництво ринку та представники засобів масової інформації Харкова 26 травня проінспектували стан пожежної безпеки на ТЦ "Барабашово".

Під час огляду була оголошена навчальна тривога для добровільної пожежної команди ТЦ "Барбашово", перевірена справність засобів пожежогасіння (вогнегасників), взятих безпосередньо на торгових точках центру, продемонстровано взаємодію служб торговельного центру в разі виявлення осередків загоряння або задимлення.

Представники адміністрації ринку наголосили, що пожежна безпека на ТЦ "Барабашово" відповідає всім необхідним вимогам, всі служби працюють злагоджено і професійно.

Харківський ТЦ "Барабашово": на ринку встановлюють новітні системи пожежогасіння - фото 1

Харківський ТЦ "Барабашово": на ринку встановлюють новітні системи пожежогасіння - фото 2

"На території "Барабашово" проводиться комплекс заходів щодо поліпшення протипожежного стану торговельного центру: щотижня проводяться навчання з гасіння умовної пожежі з охороною та добровільної пожежної командою, під час реконструкції та будівництві торгових павільйонів встановлюються сухотрубні системи дренчерного пожежогасіння, регулярно перевіряються пожежні гідранти на пуск води. Торговий центр робить все можливе, щоб забезпечити пожежну безпеку. Ми вдячні всім підприємцям, які також підтримують необхідні для пожежної безпеки умови на своїх торгових місцях", - підкреслили в адміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #пожежа