Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)

Харківський суддя, який був демобілізований під час останньої хвилі, Олександр Мамалуй в офіційній відповіді так званому "судді арбітражного суду міста Севастополя" нагадав йому про долю гітлерівських суддів
Depo.
20 липня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, фото офіційної відповіді на лист від "судді арбітражного суду міста Севастополя" Олексія Смоляка Мамалуй опублікував на своїй сторінці в "Фейсбук".

Мамалуй зазначив, що це вже другий лист, який він отримає з окупації, але якщо автором першого був український суддя-зрадник, то другий надіслав, як пише сам Мамалуй, "наймит окупаційного режиму" з Росії.

Офіційна відповідь була надіслана сьогодні, 20 липня.

Приводимо текст офіційної відповіді харківського судді повністю:

"Олексію Юрійовичу Смолякову,
який називає себе "судьей арбитражного суда
города Севастополя"

У відповідь на лист від 30.06.2016р., що має назву "поручение о вручении документа" - відповідаю:

нещодавно з аналогічним листом до нас звернувся О. С. Погребняк - колишній український суддя, що зрадив присязі та Батьківщині.

На відміну від зрадника Погребняка, ти, окупанте, для мене не є особою поза законом, hostis publicus. Тому, відповідаючи тебе, я намагаюся зберегти залишки ввічливості, хоча це і складно.

Ніякого "арбитражного суда города Севастополя" не існує, як і не існує суддів цього суду.

Є український господарський суд Севастополя. Є тимчасово окуповане російським агресором українське місто Севастополь. Це місто знаходиться в Автономній Республіці Крим, яка також тимчасово окупована в результаті збройної агресії Росії.
Російська Федерація своїми збройними силами та найманцями з 2014 року веде бойові дії на території України. Отже, de facto, наші з тобою держави знаходяться у стані війни. Тому не пиши сюди своїх листів, окупанте!

Від себе - раджу: їдь з Криму. Куди завгодно. В Росії багато файних місць: Елатьма, Дно, Велика Писса, а хоч би і Нова Ляля, що в Свердловській області - але не залишайся на півострові!

Поки ми боремося за Крим - він наш, і ніколи вашим не буде. Ми обов’язково звільнимо нашу землю! І коли це станеться, російський окупаційний клерк матиме реальний шанс стати клерком складної долі.

Тобі нагадати, що сталося з Роландом Фрейслером? Рудольфом Йоші? Освальдом Ротхаугом? Багатьма іншими гітлерівськими суддями?

Отже, нагадую: вони або загинули, або потрапили за ґрати. Надовго.

Їдь.

Доки не пізно.

Додаток:

1. Фотографія обеліску, присвяченого військовослужбовцям 17-й омсбр РФ (см. позиції з другої по десяту включно - ці вбиті в Україні!) - 1 аркуш.

Суддя
господарського суду
Харківської області О.О. Мамалуй"

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 1

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 2

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 3

Довідка Depo.Харків. Суддя Харківського обласного господарського суду, кандидат юридичних наук Олександр Мамалуй відправився служити в Українську армію з першим призовом - у березні 2014 року. У складі роти снайперів 93-ї окремої механізованої Харківської бригади він воював в Авдіївці, Донецькому аеропорту, Пісках, Опитному.

Після другої мобілізації він став снайпером у Прикордонних військах.

Читайте також: Харківський суддя-снайпер офіційно пообіцяв повісити за ноги зрадника з Криму (ДОКУМЕНТ)