Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)

Харківський суддя, який був демобілізований під час останньої хвилі, Олександр Мамалуй в офіційній відповіді так званому "судді арбітражного суду міста Севастополя" нагадав йому про долю гітлерівських суддів

Як передає кореспондент Depo.Харків, фото офіційної відповіді на лист від "судді арбітражного суду міста Севастополя" Олексія Смоляка Мамалуй опублікував на своїй сторінці в "Фейсбук".

Мамалуй зазначив, що це вже другий лист, який він отримає з окупації, але якщо автором першого був український суддя-зрадник, то другий надіслав, як пише сам Мамалуй, "наймит окупаційного режиму" з Росії.

Офіційна відповідь була надіслана сьогодні, 20 липня.

Приводимо текст офіційної відповіді харківського судді повністю:

"Олексію Юрійовичу Смолякову,
який називає себе "судьей арбитражного суда
города Севастополя"

У відповідь на лист від 30.06.2016р., що має назву "поручение о вручении документа" - відповідаю:

нещодавно з аналогічним листом до нас звернувся О. С. Погребняк - колишній український суддя, що зрадив присязі та Батьківщині.

На відміну від зрадника Погребняка, ти, окупанте, для мене не є особою поза законом, hostis publicus. Тому, відповідаючи тебе, я намагаюся зберегти залишки ввічливості, хоча це і складно.

Ніякого "арбитражного суда города Севастополя" не існує, як і не існує суддів цього суду.

Є український господарський суд Севастополя. Є тимчасово окуповане російським агресором українське місто Севастополь. Це місто знаходиться в Автономній Республіці Крим, яка також тимчасово окупована в результаті збройної агресії Росії.
Російська Федерація своїми збройними силами та найманцями з 2014 року веде бойові дії на території України. Отже, de facto, наші з тобою держави знаходяться у стані війни. Тому не пиши сюди своїх листів, окупанте!

Від себе - раджу: їдь з Криму. Куди завгодно. В Росії багато файних місць: Елатьма, Дно, Велика Писса, а хоч би і Нова Ляля, що в Свердловській області - але не залишайся на півострові!

Поки ми боремося за Крим - він наш, і ніколи вашим не буде. Ми обов’язково звільнимо нашу землю! І коли це станеться, російський окупаційний клерк матиме реальний шанс стати клерком складної долі.

Тобі нагадати, що сталося з Роландом Фрейслером? Рудольфом Йоші? Освальдом Ротхаугом? Багатьма іншими гітлерівськими суддями?

Отже, нагадую: вони або загинули, або потрапили за ґрати. Надовго.

Їдь.

Доки не пізно.

Додаток:

1. Фотографія обеліску, присвяченого військовослужбовцям 17-й омсбр РФ (см. позиції з другої по десяту включно - ці вбиті в Україні!) - 1 аркуш.

Суддя
господарського суду
Харківської області О.О. Мамалуй"

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 1

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 2

Харківський суддя-снайпер порадив окупанту тікати з Криму, поки живий (ДОКУМЕНТ)  - фото 3

Довідка Depo.Харків. Суддя Харківського обласного господарського суду, кандидат юридичних наук Олександр Мамалуй відправився служити в Українську армію з першим призовом - у березні 2014 року. У складі роти снайперів 93-ї окремої механізованої Харківської бригади він воював в Авдіївці, Донецькому аеропорту, Пісках, Опитному.

Після другої мобілізації він став снайпером у Прикордонних військах.

Читайте також: Харківський суддя-снайпер офіційно пообіцяв повісити за ноги зрадника з Криму (ДОКУМЕНТ)