Харківський "Південкабель" росширює виробництво волоконно-оптичних кабелів

Нове обладнання дозволить випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна
Depo.
10 листопада 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, завод "Південкабель" інвестував понад 500 тис. євро у придбання нового обладнання для цеху волоконно-оптичних кабелів, яке мають запустити до кінця місяця. Це устаткування дозволить випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна, що відповідають європейським стандартам.

Як зазначив генеральний директор заводу Володимир Золотарьов, після втрати ринків Середньої Азії, Росії, Білорусі та Казахстану підприємство продовжило поставляти продукцію в Грузію, Азербайджан, Молдову, на Близький Схід. Знайшли покупців і в країнах Європейського Союзу.

"Завод розвивається, намагається випускати нову продукцію, яка б відповідала всім міжнародним стандартам. Ми поставляємо волоконно-оптичні кабелі до Франції, почали постачати силові кабелі NYM в Німеччину і готується відправка наших кабелів до Польщі. Завод працює на рівні 40% завантаження. Окремі цехи працюють в тризмінному режимі шість днів на тиждень, цех волоконно-оптичних кабелів працює без вихідних", - повідомив Золотарьов.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків