Харківський обласний будинок дитини отримав нове обладнання, - ОДА

У Харків доставили сухожарові стерилізатори для дезінфекції посуду, а також техніку для кабінету фізіотерапії
Depo.
28 вересня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, спонсорську допомогу для придбання сухожарових стерилізаторів для дезінфекції посуду, а також техніки для кабінету фізіотерапії допомогла залучити народний депутат України Ірина Луценко.

За відомостями ОДА, разом з керівником Харківської обладміністрації Юлією Світличною Луценко відвідала Харківський обласний будинок дитини № 2. Вони ознайомилися з роботою закладу та з'ясували його поточні потреби. Також керівник області передала вихованцям будинку дитини подарунки з Великого Слобожанського ярмарку: крім продуктів від харківських виробників, малюкам вручили кращий коровай ярмарки, який спекли майстрині Сахновщинського району.

"Під час мого минулого візиту до цього будинку дитини ми домовилися з колективом закладу про те, що купимо сухожарові шафи та інше необхідне обладнання, - зазначила Луценко. - Я попросила скласти список всього необхідного, була підготовлена ціла програма, для реалізації якої ми підключили спонсорів. Сьогодні обладнання вже працює. Також ми привезли апаратуру для кабінету фізіотерапії. Думаю, що такі корисні речі дозволяють співробітникам, які тут працюють, не відволікатися на якісь побутові проблеми".

Директор Харківського обласного будинку дитини № 2 Олена Чистіліна повідомила, що зараз у закладі перебувають 83 маленьких вихованця - від немовлят до 5-річних дітей. 7 із них переїхали до Харківської області з Луганського обласного будинку дитини № 2 і двоє - з Краматорського та Артемівського будинків дитини.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків