Харківський нардеп Святаш витратив на покупки за кордоном майже 1,4 млн грн

Витрати депутата Дмитра Святаша на готелі у 2015 році склали 425,5 тис. грн
Depo.
31 жовтня 2016 18:24
ФОТО: depo.ua
Харківський нардеп Святаш витратив на покупки за кордоном майже 1,4 млн грн
Харківський нардеп Святаш витратив на покупки за кордоном майже 1,4 млн грн

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Національне агенство з питань запобігання корупції, народний депутат України харків'янин Святаш, згідно з декларацією про доходи за 2015 рік, має у спільній власності з дружиною Анжелікою житловий будинок загальною площею 346,8 кв. м. Крім того, депутат володіє квартирою у Латвії площею 107,7 кв. м.

Здебільшого нардеп користується машинами, які належать ТОВ "НД-Україна" - це Audi A8 та Range Rover (обидві 2011 р. випуску). Але у його особистій власності значиться автомобіль Smart Fortwo (2008 р.), а дружина володіє новеньким Mini cooper Countryman (2015).

У власності народного обранця п'ять наручних годинників: Officine Panerai, два Montres Breguet S.A і два F.P.Journe.

В дружини Святаша годинників лише два - Van Cleef &Arples та Rolex. Зате вона володіє "ювелірним гарнітуром з шести одиниць" південноафриканської ювелірної компанії Graff Diamonds, а також каблучкою з діамантами й двома браслетами від Cartier.

Святаш є кінцевим бенефіціарним власником чотирьох юридичних осіб.

Згідно з декларацією, у минулому році він отримав у якості зарплатні за основним місцем роботи більше 64,8 тис. грн, майже 80,6 тис. грн принесло йому пов'язаних із виконанням депутатських обов'язків, а дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав склав 51,5 тис. грн.

За звітній період нардеп зробив кілька коштовних покупок за межами України - у Франції та ОАЕ. Всього на одяг і автомобілі він витратив у цих країнах 1,354 млн грн, а на отелі - 425,5 тис. грн.

На банківських рахунках в нардепа було 15,3 тис. грн, трохи більше 10 тис. євро та 149 дол.

Готівкові кошти складалися з 550 тис. євро, 740 тис. дол та 1,5 млн грн.

Дружина нардепа мала 100 тис. євро, на 10 тис. більше доларів та 1 млн грн. У якості спільної власності подружжя задекларовано ще 3 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків