Харківський нардеп- власник телекомпаній взяв у держави компенсацію за житло

Готівкові кошти нардепа Євгенія Мураєва складалися з мільйонів доларів, євро та гривень
Depo.
31 жовтня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
Харківський нардеп- власник телекомпаній взяв у держави компенсацію за житло
Харківський нардеп- власник телекомпаній взяв у держави компенсацію за житло

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Національне агенство з питань запобігання корупції, народний депутат України харків'янин Євгеній Мураєв, згідно з поданою декларацією про доходи за 2015 рік, є стовідсотковим власником ТОВ "Новини 24 години", а його дружина Валерія володіє ТОВ "Робінзон і Ко". Також у власності Мураєва  51% ТОВ "Креатів".

Крім того, Мураєв володіє комплексом телекомунікаційного обладнання у кількості 877 одиниць вартістю 24,671  млн грн.

Минулого року у власності нардепа були три золотих наручних годинника - Breguet, Bovet і Rolex, а дружина нардепа мала ще три годинника - Hublot, Chopard та Rolex Daytona (останні два - із дорогоцінним камінням). Валерія Мураєва також є власницею "15 одиниць картин, приблизно 19-20 століття", сережок, каблучок та інших прикрас, знов таки із дорогоцінним камінням. Скільки коштує це майно, в декларації не вказано.

Родина Мураєвих володіє двома автомобілями LEXUS LX 570 2012 року випуску (вартість 960 тис. грн.) і BMW X6 XDRIVE 35I/E71, вартість якого невідома.

З 2006 року депутат володіє квартирою у Харкові площею 170,6, яка на дату набуття коштувала 1, 161 млн грн.

За минулий рік Мураєв отримав близько 80 тис. грн. доходу у вигляді зарплатні за основним місцем роботи, ще трохи більше 24 тис. грн. одержала його дружина. Від надання майна в оренду нардеп мав 200 тис. грн.

На банківських рахунках Мураєва зберігається 10,8 тис. грн. Ще 2 млн долл., 1 млн євро та 18,5 млн грн. нардеп зберігав готівкою.

При цьому держава компенсувала Мураєву оплату житла в Києві у розмірі 167,9 тис. гривень.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків