Харківський нардеп Михайло Добкін одержав у подарунок від батька 10 млн. грн

Подружжя Добкіних задкларувало майже 8 га землі, шість автомобілів та чотири плавзасоби
Depo.
1 листопада 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Національне агенство з питань запобігання корупції, народний депутат України (депутатська фракція Політичної партії "Опозиційний блок"), колишній голова Харківської держадміністрації Михайло Добкін задекларував земділянки у Лісопарку, нерухомість, антикваріат, раритетні книги, кілька автомобілів та арсенал зброї.

Нардеп вніс у свою декларацію земельну ділянку площею 1,68 га, два будинки площею 1136,9 та 127,6 кв. м, винний льох площею 195,4 кв. м, власником яких є Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Тріумф".

Згідно з декларацією, нардепу також належить квартира площею 44,4 кв. м у Харкові, його дружині - дві квартири у Києві, площею 79 та 78,2 кв. м. Також від імені дружини задекларовано дві земельні ділянки загальною площею у 6,25 га у селищі Зарічне Вовчанського району, яке знаходиться на березі Печенізького водосховища. Власником цих ділянок вказано Обслуговуючий кооператив "Дачний кооператив "Вереск". Цей кооператив, як і "Триумф", Добкін вказав у своїй декларації у розділі "Корпоративні права" від імені дружини.

Нардепові також належить три позашляховика Toyota Land Cruiser, автомобільний причеп ПА-2-1, катери Silver Hawk 520 та Bass Prote 520. Його дружина має автомобілі Mercedes GL 350, Volkswagen Multivan та Porshe 911 Turbo, катер Tracker Tundra 21 та причеп для його транспортування, а також плавзасіб "Теремок".

Добкін задекларував шість наручних годинників, предмети антикваріату, ікони, витвори мистецтва, клюшки для гольфу, раритетні книжки, два меблевих гарнітура та 17 одиниць мисливської зброї. Його дружині належать ювелірні вироби з золота з діамантами, три наручних годинника, три сумки Hermes, дві шуби (з хутра норки та соболю). Вона також володіє акціями телекомпанії ПРАТ "РТМК "Тонис-центр".

Добкін задекларував 61,6 тис. грн депутатської зарплати, 80,6 тис. грн відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень, 167,9 тис. грн компенсації вартості винайму готельного номера, 76,3 тис. грн стипендії Почесного громадянина міста Харкова та 3,4 млн грн кредиту, який вын отримав у "Приватбанку". В його декларації вказані також 10 млн гривень, що він одержав у подарунок від свого батька, який помер у січні.

Добин задекларував готівкові кошти у сумі 12 млн. грн, 470 тис. дол та 300 тис. євро, а також активи у дорогоцінних металах на суму 100 тис. дол. Його дружині належать 500 тис. дол. та 550 тис. євро готівкою.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків