Харківський нардеп-мільйонер вступив до "співочої фракції"

Нардеп Олександр Фельдман більше не позафракційний депутат Верховної Ради
Depo.
4 листопада 2016 15:22
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на сайт Верховної Ради, харківський нардеп Олександр Фельдман більше не є позафракційним.

Він вступив до складу депутатської групи "Воля народу", членами якої є, серед інших, "співучий ректор" Михайло Поплавський та поет-пісняр Євген Рибчинський.

Фельдман - вже другий харківський депутат, який увійшов до "Волі народу", першим був власник промислової групи "У.П.Е.К" Анатолій Гіршфельд.

Як повідомляв Depo.Харків, Олександр Фельдман у своїй електронній декларації за 2015 рік задекларував 2,35 млн долл готівкою та колекції безцінних раритетів.

Член групи "Воля народу" Гіршфельд, задекларувавши готівку в розмірі 550 тис. грн, 10 тис. євро і 20 тис. дол, взяв з держави 23,9 тис. грн в якості компенсації за проїзд

Декларацію запорізького нардепа з тієї ж групи В'ячеслава Богуслаєва 1 листопада не прийняла система Національного агентства з питань запобігання корупції, за що він має сплатити адміністративний штраф.

Від розпуску депутатську групу рятує саме вступ до неї Фельдмана, оскільки після виходу з неї Юрія Шаповалова кількості депутатів не вистачало для її існування у ВР. Оскільки поки що не зачитувалася заява про вихід з групи депутата-утікача Олександра Оніщенка, група наразі налічує мінімальну необхідну кількість - 19 депутатів.

Довідка Depo.Харків. В депутатську групу "Воля народу" також входять: Володимир Бандуров, В'ячеслав Богуслаєв, Анатолій Гіршфельд, Олесь Довгий, Степан Івахов, Сергій Лабазюк, Володимр Литвин, Сергій Мартиняк, Сергій Мельничук, Ігор Молоток, Ярослав Москаленко, Василь Петьовка, Олександр Пономарьов, Олександр Оніщенко, Михайло Повплавський, Віктор Развадовський, Євген Рибчинський, Іван Фурсін. Головою групи є Москаленко.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків