Харківський "Міськелектротранссервіс" відмовляється платити борги

Апеляційний господарчий суд прийняв до провадження апеляційну скаргу підприємства до "Харківобленерго"
Depo.
5 листопада 2016 14:48
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на судове рішення, Харківський апеляційний господарчий суд розглянув скаргу Комунального підприємства "Міськелектротранссервіс" на рішення господарського суду Харківської області від 5 жовтня цього року про стягнення заборгованості на користь акціонерної компанії "Харківобленерго".

Цим рішенням обласний госпсуд постановив стягнути з "Міськелектротрансу" 5, 24 млн грн боргу за постачання електроенергії в липні поточного року, пеню в сумі 347,1 тис. грн, 3 % річних в сумі 636,9 тис. грн та судовий збір в сумі 899,7 тис грн.

Відповідач, КП "Міськелектротранссервіс", із даним судовим рішенням не погодився, подав апеляційну скаргу, в якій вважає рішення у справі незаконним, необґрунтованим та таким, що прийнято з порушенням та неправильним застосуванням норм матеріального та процесуального права, при неповному з'ясуванні та при недоведеності обставин, що мають значення для справи, які місцевий господарський суд визнав встановленими, а тому просить рішення господарського суду Харківської області в частині стягнення заборгованості, пені та 3 % річних скасувати.

Також, заявник апеляційної скарги просить прийняти у справі нове рішення, яким відмовити "Харківобленерго" у задоволенні позовних вимог про стягнення вартості електричної енергії за липень 2016 року та зменшити розмір пені за липень 2016 року на 90%.

Крім того, відповідач в апеляційній скарзі просить призначити у справі комплексну судову електротехнічну експертизу та судову економічну експертизу, яка дозсволить встановити обгрунтованість претензій "Харківобленерго".

Перевіривши матеріали справи та апеляційної скарги, їх відповідність вимогам законодавству України, колегія суддів встановила, що вони є достатніми для прийняття даної скарги до провадження.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків