ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківський авіазавод запрацює з червня

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство планує заробити повним складом персоналу з 15 червня
Depo.
2 червня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua

Зараз завод працює неповним складом, основна частина працівників - у вимушеній відпустці, пише "SQ", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Як зазначили на заводі, скорочений робочий графік був введений в лютому 2015 року.

Планувалося, що повний графік введуть з 2 травня, однак цього не сталося. Справа в тому, що у заводу є заборгованість за енергоносії, а якщо на роботу вийдуть всі співробітники, то їх споживання збільшиться. Оплачувати енергоносії зараз нічим.

На авіазаводі повідомили, що як тільки кошти надійдуть на завод, графік роботи змінять. З тих грошей, що вже надійшли на рахунки авіазаводу, 30 травня почали виплачувати заборгованість із зарплати за вересень 2014 року.

Залишається невиплаченою заборгованість по квітень 2015 року і компенсація за невиплачені в цей період кошти, які за обсягом дорівнюють одній зарплаті за місяць.

За інформацією підприємства, зараз йде процедура призначення директора заводу.

Комісія міністерства економіки змогла відібрати лише одного кандидата з декількох, який відповідав вимогам конкурсу. Тому конкурс не відбувся.

Тепер очікується, що буде проведений новий конкурс, або авіазавод передадуть "Укроборонпрому", і нового директора призначатимуть вже в цьому відомстві.