Харківській альпініст штурмуватиме найвищу вершину Італії

Українські альпіністи Геннадій Копійка і Олексій Макаров збираються піднятися на гору Гран-Парадізо
Depo.
4 серпня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у Харківському альпклубі.

Повідомляється, що 1 серпня з Києва на двох автомобілях стартувала експрес-експедиція "Автопробіг Гран-Парадізо - Монблан – Маттерхорн". Участь в ньому беруть харків’янин Геннадій Копійка та киянин Олексій Макаров.

"Мета експедиції - пошук оптимального співвідношення максимальної результативності сходжень і мінімального "напрягу", а значить, максимального комфорту екстремальних подорожей в горах, - розповідає керівник Харківського альпклубу Геннадій Копійка. - Графік експедиції завжди досить напружений, а погодні умови можуть внести свої корективи. Передбачається, що при використанні особистого автотранспорту в подібних подорожах можна коригувати графік, а значить зводяться до мінімуму ризики, пов'язані з погіршенням погоди".

Вчора, 3 серпня, альпіністи дійшли до кемпінгу Pont Breuil (1850 м). О 14:30 почали підйом до високогірної хатині Емануеля. Там вони планують провести 2-3 дні для акліматизації і почати сходження Гран-Парадізо.

Харківській альпініст штурмуватиме найвищу вершину Італії - фото 1

Харківській альпініст штурмуватиме найвищу вершину Італії - фото 2

Харківській альпініст штурмуватиме найвищу вершину Італії - фото 3

Довідка Depo.Харків. Гран-Парадізо - гора Грайських Альп, розташована на кордоні італійських регіонів Валле-д'Аоста і П'ємонт. Це єдина гора висотою понад 4000 м н.р.м., цілком розташованая на італійській території. Висота Гран-Парадізо становить 4061 м.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків