ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківських танкобудівників відправили до зони АТО

Фахівці "Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова" відновлюють пошкоджену бойову техніку в зоні АТО
Depo.
4 червня 2015 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Нацгвардії України. До ремонтних робіт також залучаються фахівці ДП "Київський бронетанковий завод" і "Завод ім. Малишева".

З початку року вони відремонтували 41 бронетранспортер.

На даний час на державних підприємствах проводяться гарантійні ремонти та роботи по відновленню 6 бронетранспортерів різних модифікацій 11 броньованих машин. На плановому ремонті та модернізації також знаходяться 97 бронетранспортерів та 12 БРДМ.

Для виконання даних робіт поза межами дислокації підрозділів НГУ закупила 11 пересувних ремонтних майстерень на базі автомобілів та 2 ремонтних бронетранспортера на базі БТР4 - Е. Це дозволить значно швидше ставити в стрій пошкоджені бойові машини.

Фахівці ремонтних підрозділів які мають на укомплектуванні бронетранспортери БТР-4Е у лютому та березні цього року пройшли додаткове навчання на державних підприємствах "Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. О.О. Морозова" та "Київський бронетанковий завод".