Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус"

Правоохоронці попросили прихильників екс-нардепа Алли Александровської покинути місце мітингу

Як передає кореспондент Depo.Харків, близько 15 прихильників комуністки, переважно люди похилого віку, мітингували на підтримку Александровської біля стін прокуратури Харківської області, вимагаючи звільнити свого лідера.

У мітингувальників сталася словесна перепалка з проукраїнськими налаштованими молодими людьми, котрі вийшли на пікет з протилежними вимогами. У комуністів кинули кілька яєць, а в однієї з прихильниць екс-депутата вибили з рук плакати.

Після цього правоохоронці наполегливо попросили пенсіонерів покинути місце події "заради їх же безпеки" і посадили їх в автобус, яким розділяли учасників пікетів.

Проукраїнські активісти зустріли від'їзд комуністів аплодисментами.

Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус" - фото 1

Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус" - фото 2

Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус" - фото 3

Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус" - фото 4

Харківських пенсіонерів, які вийшли на підтримку Александровської, "заштовхали в автобус" - фото 5

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 6 липня, у Харкові під стінами будівлі прокуратури області приходять два пікети - на підтримку екс-голови Харківського обкому КПУ Алли Александровської і за винесення їй вироку у вигляді тюремного ув'язнення

Мітингувальниками стоять близько 70 правоохоронців - співробітників облуправління поліції та патрульної поліції. Більшість з них одягнені в бронежилети і каски.

Противників Александровської близько 30 осіб. Серед них активісти ЦК "Азов" і люди з прапорами "Правого Сектору". У руках вони тримають плакати "Злодійка повинна сидіти у в'язниці", "Комуняку на гілляку", "Вороги України підарешт".

На протилежному боці, біля будівлі прокуратури, - прихильники Александровської, переважно люди похилого віку. Їх близько 15 осіб. Вони тримають у руках плакати "Ні політичним репресія", "Поверніть закон в Україні" та інші.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків