Харківські зоозахисники в Азії врятували від браконьєрів 20 рідкісних мавп

Харківські зоозахисники під час експедиції по країнах Південно-Східної Азії врятували та повернули в природне місце існування близько 20 мавп

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі харківського екопарку, близько 20 блискучих Гульман врятували із рук браконьєрів.

Всі врятовані від браконьєрів тварини пройшли ретельне ветеринарне обстеження, а ті, хто цього потребував, - лікування, необхідне для стабілізації ваги харчування.

Фахівці встановили, що врятовані мавпи мають достатні навички для самостійного життя, тому всі вони були повернуті в природне місце існування.

Довідка Depo.Харків. Блискучий Гульман - вид приматів з сімейства мартишкових, проживає в Південно-Східній Азії. Шерсть чорна або жовто-коричнева, кінцівки і боки коричневі; дитинчата - помаранчеві. Представники цього виду мають довгі хвости, до 98 см в довжину, тоді як довжина тіла - близько 55 см. Активні вдень, проводять більшу частину часу на деревах.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський Центр реабілітації кажанів врятував рекордну кількість тварин в Полтавській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook