Харківські заводи "забили" на захисні споруди

Готовність захисних споруд у області становить 73%

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на керівника апарату ХОДА Вячеслава Аббакумова.

"Захисні споруди - актуальне питання, яким ми займаємося з минулого літа і в області, і в місті. Питання захисних споруд було, є та буде дуже важливим. Адже вони використовуються не тільки у випадку воєнних дій, а й під час різних надзвичайних подій як природних, так і техногенних", - зазначив Аббакумов.

На сьогоднішній день кількість захисних споруд області становить 1044 одиниці. З них: 389 класифікуються як сховища, а 655 - як протирадіаційні укриття.

"В цілому, стан оцінюється як "готові" та "обмежено готові" до укриття населення - 763 одиниці, що становить 73% від усього наявного фонду. На початок 2015 року цей показник складав лише 28%. Відповідно, "не готові" до укриття населення - 281 одиниця, що становить 27% від усього фонду захисних споруд регіону", - підкреслив директор департаменту цивільного захисту Володимир Фадєєв.

За його словами, серед переліку захисних споруд, які "не готові" до використання: 137 - відносяться до державної форми власності, 41 споруда знаходиться у комунальній власності територіальних громад, а 103 захисних споруди мають приватну форму власності. У списку тих, хто не забезпечив комплекс заходів щодо приведення в стан готовності захисних споруд, - завод ім. Т.Г. Шевченка, ХЕМЗ, "Електроважмаш", а також Лозівський ковальсько-механічний завод, Харківський велосипедний завод, Харківський молочний комбінат, "Жилкомсервіс" та ін.

За результатами перевірок на посадових осіб, які відповідають за питання змісту захисних споруд, було складено 378 матеріалів про адміністративні правопорушення.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme