Харківські юристи-податківці відсудили для держави 2 млн грн

Харківські юристи-податківці виграли в судах справ на понад 2 мільйони гривень
Depo.
16 серпня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ГУ ДФСУ в Харківській області, з початку року були виграні 382 справи у судах різних інстанцій.

Зокрема, нещодавно Харківський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу одного з ФОП до районної інспекції щодо скасування податкового повідомлення-рішення на суму 3,6 млн грн.

"Судами підтверджено, що за результатами документальної позапланової перевірки складено акт, яким встановлено завищення податкового кредиту за податковими деклараціями з ПДВ. Судами встановлено, що господарські операції між позивачем та контрагентами з придбання нафтопродуктів (бензин, дизельне пальне) є фіктивними", - розповіли в облуправлінні.

Товаро-транспортні накладні на переміщення придбаних товарів не містили відповідних відміток контрагентів, адреси навантаження та розвантаження, що не дає можливості повною мірою ідентифікувати товар. Документи підприємства, досліджені в ході перевірки, не підтверджують, що придбані нафтопродукти були в подальшому реалізовані.

Надані позивачем лише під час судового розгляду справи сертифікати відповідності не прийняті судом в якості належного доказу на підтвердження якості придбаних нафтопродуктів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків