Харківські військові приведені у стан повної бойової готовності

Розпорядження про введення режиму повної бойової готовності поширюється на всі частини Збройних Сил України, включаючи всі підрозділи і військові вузи в Харківській області

Про це заявив представник Регіонального медіа-центру Міноборони Віталій Саранцев, передає Depo.Харків з посиланням на "МедіаПорт".

Він нагадав, що Генеральний штаб прийняв рішення ввести режим повної бойової готовності для військових частин і підрозділів по всій Україні.

"Повна бойова готовність - це стан найвищої готовності частин і підрозділів. Вона передбачає безпосередньо підготовку до бойових дій. Це цілий комплекс заходів, який включає в себе дуже багато різноманітних, різнопланових робіт. Зараз вони всі виконуються, - пояснив Саранцев. - Ми не чекаємо остаточного прийняття Верховною Радою (рішення про введення воєнного стану - ред.), а виконуємо розпорядження, яке отримали від начальника Генерального штабу".

Розпорядження поширюється на всі частини Збройних Сил України, включаючи всі підрозділи і військові вузи в Харківській області.

Як повідомляв Depo.Харків, 26 листопада у Харкові під будівлею Генконсульства Росії проходить пікет через захоплення українських кораблів.

Близько 100 активістів зібралися біля будівлі Генконсульства.

Група молодих людей почала скандувати "Смерть московським окупантам", після чого запалили файєри та жбурнули їх на територію Генконсульства. Один з файєрів запалив тую на території дипустанови. Дерево, незважаючи на зливу, згоріло буквально за хвилину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook