ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські виші визнали одними з кращих в світі

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна та Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" увійшли в 800 кращих університетів світу за 2014-2015 роки
Depo.
21 травня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
Харківські виші визнали одними з кращих в світі
Харківські виші визнали одними з кращих в світі

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Вищі навчальні заклади з усього світу порівняли в рейтингу "QS World University Rankings" за чотирма критеріями, які найбільше цікавлять майбутніх студентів: дослідження, викладання, працевлаштування та міжнародні перспективи. Вперше в рейтингу і відразу на 481-й позиції опинився Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. НТУ "ХПІ" поділив з Донецьким національним університетом 701-е місце.

Усього у рейтингу шість українських вишів - крім перерахованих в цей рейтинг увійшли Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" та Сумський державний університет.

Найпрестижнішим і найкращим університетом світу визнали американський Массачусетський технологічний інститут, на другому місці - британський Кембридж, на третьому - Імперський коледж Лондона. Ще один американський виш - Гарвард - став четвертим, британський Оксфорд - п'ятим.