Харківські велосипедисти привезли "золото" та "бронзу" з Дніпра

Юні харківські велосипедисти успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, у Дніпрі пройшов юнацький чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці на час та індивідуальної груповій гонці, на якому харківські спортсмени завоювали чотири нагороди.

З Дніпра збірна Харківської області повернулася з однієї золотою та трьома бронзовими медалями. В молодшій віковій категорії в індивідуальній груповій гонці на 34 км переміг Валентин Кабашний. 13-річний харків'янин фінішував першим, випередивши трьох найближчих переслідувачів.

В змаганнях серед дівчат Софія Трубчанінова посіла треті місця в індивідуальній гонці на час та індивідуальної груповій гонці.

Ще одну бронзову медаль харків'яни здобули в змаганнях серед старших юнаків. Богдан Данильчук фінішував третім в індивідуальній груповій гонці на 60 км.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.