ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські велосипедисти претендують на рекорд

Під час Велодня велосипедисти планують встановити новий рекорд України
Depo.
18 травня 2015 15:45
ФОТО: depo.ua
Харківські велосипедисти претендують на рекорд
Харківські велосипедисти претендують на рекорд

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради. Ювілейний, десятий, Велодень відбудеться у Харкові 24 травня.

Як повідомив заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, цього року організатори сподіваються, що в заході візьмуть участь близько 10 тис. велосипедистів. Сам велопарад пройде в рамках Всеукраїнського велодня, запланованого на 30 травня.

Колона велосипедистів проїде за наступним маршрутом: пл. Свободи - пр. Леніна - вул. Отакара Яроша - канатна дорога - вул. 23 серпня - пр. Леніна - пл. Свободи. Супроводжуватимуть спортсменів співробітники ДАІ.

Збір учасників велопараду - о 10:00 на пл. Свободи, старт - о 11:00. З 12:00 до 15:00 на площі буде організована культурно-спортивна програма, під час якої для дітей і дорослих проходитимуть конкурси, ярмарок і т.п. Організатори заходу просять харків'ян не тільки взяти участь у Велопараді, а й надати волонтерську допомогу.

Щоб допомогти, необхідно прийти на захід за годину-півтори перед стартом. Також для проведення Велодня потрібні регулювальники - люди, які регулюватимуть потоки велосипедистів.

В рамках цього заходу планується побити рекорд України у створенні рухомої фігури велосипеда з найбільшої кількості велосипедистів. Чинний рекорд становить 1587 чоловік і належить Чернігову. Для реалізації цього масштабного проекту організатори розраховують зібрати до 3 тис. учасників "на колесах", яким після реєстрації будуть надані всі необхідні інструкції.