Харківські вболівальники просять Порошенка врятувати "Металіст"

Харків'яни закликають президента врятувати футбольний клуб "Металіст"

Як передає Depo.Харків, відповідна петиція була зареєстрована на сайті президента України 6 червня. Автор - Андрій Кононеко.

"Престиж Держави визначається не тільки її економічним потенціалом, але й спортивним. Донедавна футбольний клуб "Металіст" з успіхом представляв Україну на найпрестижніших європейських змаганнях, тішачи вболівальників по всьому світу грою і результатом, однак в даний момент клуб з дев'яносторічною історією готується до зникнення: зарплати гравцям і тренерському штабу не виплачуються, а сам ФК "Металіст" навіть не отримав атестат на участь в наступному чемпіонаті України з футболу", - йдеться в тексті документу.

"Оскільки нинішній президент футбольного клубу, пан С. В. Курченко, знаходиться в бігах, а ті кошти, якими він володіє, за рахунок яких ним було придбано ФК "Металіст", були отримані злочинним шляхом, ми, громадяни України, шанувальники спорту, переконливо просимо конфіскувати активи футбольного клубу "Металіст" в державну власність і оголосити відкритий конкурс на їх продаж, запропонувавши право переважного викупу О. В. Ярославському, який вивів спортивне життя Харкова на якісно новий рівень, фактично власноруч приготувавши наше місто до проведення Євро-2012, і зараз, при бажанні, мав би можливість повернути ФК "Металіст" у свою власність", - пропонує автор.

Харківські вболівальники просять Порошенка врятувати "Металіст" - фото 1

Наразі петиція набрала 772 підписи з 25 тис. необхідних. До кінця збору підписів залишилося 92 дні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Металіст