Харківські теплові мережі витратять 17 млн грн: Ціни ремонтів приховані

КП "Харківські теплові мережі" уклали дві угоди з ТОВ "Схід-Теплоремонт" щодо реконструкції теплових мереж вартістю 16,8 млн грн

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію "Харківський антикорупційний центр", про це стало відомо зі звітів про укладання договорів та проведення аукціонів, які розміщені на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

За відомостями видання, комунальники 9,29 млн грн витратять на реконструкцію теплових мереж ділянки від МК-9420 до МК -9421 по вулиці Благодатна. Крім того, ще 7,19 млн грн виділять на реконструкцію теплових мереж ділянки від МК-9402 до МК -9403 по вулиці Благодатна.

У системі "Прозорро" відсутні кошториси на виконання цих робіт. Єдиним конкурентом було ТОВ "Віс-Т" Ігора Аверіна.

Щодо переможців, то ця фірма є регулярним підрядником у теплових мереж. Засновниками є Ніка Ананьєва та Андрій Масюк.

Крім того, зараз харківські правоохоронцці розслідують кримінальне провадження щодо незадовільної підготовки КП "ХТМ" до опалювального періоду.

Правоохоронці вважають, що службові особи КП "Харківські теплові мережі" внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків не вжили заходів щодо належної підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року та своєчасної інспекції підземних комунікацій теплових мереж, що спричинило тяжкі наслідки, які виразилися у виникненні 5 технологічних порушень за ознаками відмови за період з 10 січня по 3 березня 2018 року, а саме: 2 технологічних порушень відмов І категорії та 3 технологічних порушень відмов ІІ категорії.

Фігурує у цьому кримінальному провадженні й ТОВ "Схід-Теплоремонт".

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області сімох громадян Індії та Пакистану прикордонники затримали біля кордону з Росією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"