Харківські сумоїсти вибороли медалі Кубку України

Харківські сумоїсти успішно виступили на домашньому Кубку України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

Участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 11 регіонів країни. Приїхали майже всі сильніші спортсмени, в тому числі переможці та призери Всесвітніх ігор. Попри потужну конкуренцію, господарі Кубку - харківські суматорі - показали високий рівень майстерності та вибороли дві золоті, шість срібних, сім бронзових нагород та посіли перше загальнокомандне місце.

Переможцями Кубку стали Іван Обрезанов (вагова категорія - до 100 кг) та Максим Олешко (вагова категорія - понад 115 кг). Крім того, на рахунку Олешка була і бронзова медаль, яку він виборов у абсолютній вазі.

Срібні медалі здобули Таїсія Редченко (вагова категорія - понад 95 кг та в абсолютній категорії), Андрій Анненков (вагова категорія - до 92 кг), Іван Сарачан (вагова категорія - понад 115 кг)

Також дві срібні медалі спортсмени здобули у командних змаганнях. Чоловіча команда, в складі якої виступали Максим Олешко, Іван Сарачан і Демід Караченко, в фіналі поступилася суперникам з Сумської області, а жіноча, до складу якої увійшли Таїсія Редченко, Вікторія Сукретна та Катерина Москальова, – спортсменкам з Вінницької області.

Бронзовими призерами Кубку стали Вікторія Сукретна (вагова категорія - до 55 кг), Катерина Москальова (вагова категорія - до 80 кг), Демід Караченко (вагова категорія - до 85 кг), Дмитро Беленець (вагова категорія - до 92 кг), Дмитро Пирипилиця (вагова категорія - до 100 кг), Аркадій Рубін (вагова категорія - до 100 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, харківський суд арештував власника салонів, де робили масаж з інтимом.