Харківські сумоїсти перемогли на міжнародному турнірі

Kharkov Sumo Open зібрав 330 борців з семи областей, а також гостей з Киргизії, які посперечалися за передноворічні медалі в усіх вікових категоріях

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, за підсумками турніру харківські борці зібрали більшу частину нагород та впевнено перемогли в загальнокомандному заліку. Друге місце було за командою міста Бахмут Донецької області, а третє вибороли сумоїсти Полтави.

Зокрема, харківська спортсменка - член збірної України Марія Дрбоян зробила на турнірі золотий дубль, вигравши в двох вікових категоріях (серед жінок та U23) у ваговій категорії понад 95 кг.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські синхроністки здобули перемогу у семи з дев'яти видів програми на Кубку України, який пройшов у басейні "Локомотив".