Харківські студенти встановили музичний рекорд України (ФОТО)

Понад 4 тисячі студентів Харківського університету ім. В. Н. Каразіна заспівали духовний гімн України

Depo.
18 жовтня 2017 14:28
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент, мистецька акція пройшла сьогодні, 18 жовтня, біля входу у північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Студенти, викладачі, а також ліцеїсти - загалом 4 624 людини - разом заспівали твір Миколи Лисенка "Молитва за Україну".

Виконання пісні зафіксували представники Національного реєстру рекордів України у категорії "Виконання духовного гімну України".

"Українці, вони ментально дуже духовні, і саме виконання духовного гімну об'єднує багатьох людей у прагненні висловити сподівання на краще, сподівання на мир в Україні", - пояснила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Вона також зазначила, що рекорд у даній номінації вже кілька разів встановлювали. Останній раз його встановлювали цього ж року у Трускавці. Тоді "Молитву за Україну" заспівали 2 843 людини.

Сьогоднішню акцію в університеті приурочили до дня народження Миколи Лисенка, який сам був студентом ХНУ.

Довідка Depo.Харків. Духовний гімн українців "Молитва за Україну" - урочистий хоровий твір, відомий також під назвою "Боже великий, єдиний, нам Україну храни", вважається найвидатнішим твором Миколи Лисенка. Відомі аранжування Віктора Матюка, Кирила Стеценка та Олександра Кошиця.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків