Харківські спортсмени виграли Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу

Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу пройшов у Харкові 13 жовтня в Палаці спорту "Локомотив"

Харківські спортсмени виграли Кубок світ…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, у турнірі взяли участь 154 спортсмени з 10 країн світу (Словенія, Хорватія, Угорщина, Польща, Ірландія, Росія, Швейцарія, Франція, Ліван) і п'яти міст України. Змагання проходили в категоріях "Ювенали", "Юніори" і "Б класу".

Так, в категорії "Ювенали" перемогу здобули харків'яни - чотирикратні володарі Кубків світу Олександр Цвєтков і Кіра Грохова. 2-е місце посіла також харківська пара Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна, на 3-му місці - харківські спортсмени Денис Гурин і Таїсія Кириченко.

У категорії "Юніори" 1-е місце вибороли спортсмени з Хорватії Ноа Ліліх і Поліна Рикова, 2-е місце посіла пара зі Словенії Міха Чесновар та Пауліна Хорват-Зеілховер, 3-е місце дісталося харківським спортсменам Богдану Серікову і Катерині Петренко.

Переможцями змагань у категорії "Б клас" стали Джонас Брауер і Вероніка Мігейсі з Угорщини, на 2-му місці - пара зі Словенії Яка Южніч і Гая Маловрх, на 3-му місці - також словенські спортсмени Гая Вравч-Злайпах і Лоті Маринко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові офіційний матч 16 жовтня зіграють футбольні збірні України та Чехії.