Харківські синхроністки привезли сім медалей з Франції

Збірна України з синхронного плавання успішно стартувала в новому сезоні Світової серії

Харківські синхроністки привезли сім мед…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на французькому етапі збірна України, до складу якої увійшли харківські майстрині синхронного плавання Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава та Марина Алексіїви, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Марта Федіна та Аліна Шинкаренко, завоювали три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі.

Харків'янки посіли перше місце в змаганнях комбінованих груп з результатом 92.1000 бали, випередивши збірні Іспанії (90.6333) та Китаю (86.0667). Здобули золоті нагороди в хайлайті (86.0667), де друге місце посіли француженки (85.8000), а бронзу завоювала команда Ізраїлю (78.9000). Також на рахунку українок було "золото" в довільній програмі груп. За свій виступ вони отримали від суддів 91.6667 бали, перевершив результати збірної Франції (86.0333) та Білорусії (83.4000), які, відповідно, зайняли друге та третє місце.

Лише в технічній програмі груп збірній України не вдалося зійти на найвищу сходинку п‘єдесталу пошани. З результатом 89.9400 бали українки посіли третє місце.

У змаганнях дуетів на рахунку харків'янок була одна срібна медаль у довільній програмі. Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук отримали від суддів 91.6000 бали. Перевершив українок лише дует з Китаю (92.5667), а бронзову нагороду вибороли японські синхроністки (91.3000). В технічній програмі дуетів Яхно та Савчук посіли четверте місце.

Ще дві медалі в сольних вправах завоювала Яхно. У довільній програмі соло з результатом 91.5667 бали вона стала срібною призеркою. Золото здобула росіянка Свєтлана Колесніченко (95.5000), а третє місце посіла японка Юкіко Інуі (91.0000).

В технічній програмі соло на рахунку Яхно була бронзова медаль (88.2743 бали). Четверте місце в технічній програмі соло посіла Савчук (88.0268).

Наступний етап Світової серії з синхронного плавання відбудеться в Китаї з 20 по 22 квітня.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.