Харківські силовики домовилися про взаємодію поліції та прикордонників

Далі домовлятимуться про співпрацю з громадскістю та органами влади
Depo.
26 жовтня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
Харківські силовики домовилися про взаємодію поліції та прикордонників
Харківські силовики домовилися про взаємодію поліції та прикордонників

Як повідомили Depo.Харків у Відділі комунікації поліції Харківської області, представники поліцейського обласного главку, Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області на міжвідомчій нараді обговорили взаємодію поліцейських та прикордонних підрозділів.

Згідно з повідомленням, така співпраця вже здійснюється і дає певні результати. Якщо декілька місяців тому обговорювалися проблеми, пов’язані з фактами незаконних заволодінь автотранспортними засобами, і були визначені чіткі механізми взаємодії, то сьогодні вже є конкретні результати на даному напрямку.

Наступний етап - координація дій у роботі з громадськістю і органами влади. Адже поряд з представниками громадськості, які допомагають поліції у забезпеченні правопорядку, є громадські формування, які співпрацюють з підрозділами прикордонної служби.

Представники силових структур впевнені, що сьогодні неможливо не враховувати допомогу небайдужих громадян у захисті нашої держави, протидії злочинності та іншим порушенням закону.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків