Харківські школи і садки прийняли більше 200 дітей переселенців, - міськрада

Більше 200 дітей, які прибули до Харкова із зони АТО, прийняли міські установи освіти в новому навчальному році
Depo.
22 вересня 2016 09:48
ФОТО: depo.ua

Як повідомили DepoХарків у прес-службі Харківської міськради, про це вчора, 21 вересня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, трохи більше 100 дітей пішли до першого класу, а 120 дітей прийняті в дитячі садки. Всього в установах освіти Харкова навчаються і виховуються понад 4 тис. дітей зі сходу України (3100 школярів і 1200 вихованців дитячих садків).


"Ми намагаємося, щоб ці діти були під особливим контролем соціальних працівників, педагогів, педагогів-організаторів, психологів. Вони пережили стільки, скільки може не випасти й на долю дорослої людини. Тому намагаємося робити все можливе, щоб допомогти їм", - зазначила Деменко.


Вона повідомила, що дітей з Донецької та Луганської областей школи і дитсадки приймають протягом усього навчального року. Тип установи (школа, ліцей чи гімназія) намагаються підібрати такий же, в якому раніше навчалася дитина. Якщо дитина вчилася в гімназії, тут їй допоможуть підібрати навчальний заклад такого ж типу.

Крім того, в дитячі садки, як виняток, можуть прийняти дітей без електронної черги.
"Кількість дітей, які приїхали із зони АТО, не зменшилася. Якщо є потреба - ми йдемо назустріч. Вільних місць в навчальних закладах не так багато, але ми намагаємося підібрати близькі до місця проживання школу або дитячий садок", -зазначила директор департаменту.

Більше 200 дітей, які прибули до Харкова із зони проведення АТО, прийняли міські установи освіти в новому 2016-2017 навчальному році.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко. За її словами, трохи більше 100 дітей пішли до першого класу, а 120 дітей прийняті в дитячі садки.
Всього в установах освіти Харкова навчаються і виховуються понад 4 тис. дітей зі Сходу України (3100 школярів і 1200 вихованців дитячих садків).


"Ми намагаємося, щоб ці діти були під особливим контролем соціальних працівників, педагогів, педагогів-організаторів, психологів. Вони пережили стільки, скільки може не випасти й на долю дорослої людини. Тому намагаємося робити все можливе, щоб допомогти їм", - зазначила Деменко.


Вона повідомила, що дітей з Донецької та Луганської областей школи і дитсадки приймають протягом усього навчального року. Тип установи (школа, ліцей чи гімназія) намагаються підібрати такий же, в якому раніше навчалася дитина. Якщо дитина вчилася в гімназії, тут їй допоможуть підібрати навчальний заклад такого ж типу. Крім того, в дитячі садки, як виняток, можуть прийняти дітей без електронної черги.


"Кількість дітей, які приїхали із зони АТО, не зменшилася. Якщо є потреба - ми йдемо назустріч. Вільних місць в навчальних закладах не так багато, але ми намагаємося підібрати близькі до місця проживання школу або дитячий садок", - зазначила директор департаменту.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків