Харківські самбісти вибороли 13 золотих медалей чемпіонату України

Харківські спортсмени здобули 13 перемог на чемпіонаті України з самбо серед юнаків, дівчат та юніорів, який проходив у Херсоні

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у чемпіонаті взяли участь 450 спортсменів з 22 регіонів України. Змагання проходили в розрядах спортивне і бойове самбо в двох вікових категоріях - спортсмени до 18 років (юнаки) і до 20 років (юніори).

Збірна Харківської області завоювала на змаганнях 38 нагород, в тому числі 13 золотих, 16 срібних і дев'ять бронзових. Так, в категорії "юнаки" харків'яни посіли перше загальнокомандне місце: на рахунку спортсменів – шість золотих, дев'ять срібних і чотири бронзові медалі. Чемпіонами України в спортивному розділі самбо стали Максим Казначеєв, Данило Ісаєнко, Данило Вегієв, Роман Труш, Денис Кизименко. У бойовому розділі перше місце завоював харків'янин Кирило Красніков.

Серед юніорів збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце, поступившись спортсменам з Києва. Чемпіонами в цій віковій групі в спортивному розділі стали Данило Томашевський, Артур Мартіросян, Євген Вегера, Ярослав Книш, Владислава Нецвіт, Мар'яна Михайлова. У бойовому розділі у вазі до 74 кг перемогу здобув Микита Червяков.

Вказані змагання стали відбірковим етапом для участі в чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів, який пройде на Кіпрі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.