Харківські самбісти стали призерами чемпіонату світу

Харківські борці завоювали срібну та дві бронзові нагороди на молодіжному чемпіонаті світу серед юнаків і дівчат до 18 років та серед юніорів і юніорок до 20 років

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, срібною призеркою в змаганнях серед юніорок стала Владислава Нецвіт. У ваговій категорії до 60 кг харків'янка впевнено дійшла до фіналу, але в двобої за "золото" поступилася суперниці з Білорусі Вірі Харелікаві.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Денис Раєвський (юнаки, вагова категорія - до 60 кг) та Владислав Березка (юніори, вагова категорія - понад 100 кг).

Загалом на цьому чемпіонаті світу збірна України здобула одну золоту, п'ять срібних та 14 бронзових медалей.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.